ورزشی

نایب‌قهرمانی ساره در فهرست برترین اتفاقات شاخص هانگژو

کمیته جهانی پاراتیراندازی در مروری بر رویدادهای سال ۲۰۲۳ میلادی این رشته، به حضور ملی‌پوش پرافتخار کشورمان در چهارمین دوره بازی‌های پاراآسیایی اشاره کرد.

به گزارش خبر 8 به نقل از خبرگزاری ایرنا

در آستانه سال جدید میلادی، کمیته جهانی پاراتیراندازی با مروری بر رویدادهای سال ۲۰۲۳ این رشته، به برگزاری چهارمین دوره بازی‌های پاراآسیایی و اتفاقات شاخص آن اشاره و از حضور ساره جوانمردی ملی‌پوش پرافتخار کشورمان، تنها ۳ ماه پس از تولد فرزندش بر سکوی نایب قهرمانی هانگژو یاد کرده است.

جوانمردی طی مدت کوتاهی پس از تولد فرزندش تمرینات خود را از سرگرفت تا علاوه بر حضور در خط آتش چهارمین دوره بازی‌های پاراآسیایی، بار دیگر افتخار حمل پرچم مقدس کشورمان در رژه مراسم افتتاحیه را نیز به کارنامه درخشان خود اضافه کند. او همچنین در حاشیه این بازی‌ها به‌عنوان یکی از اعضای اصلی کمیسیون ورزشکاران پارالمپیک آسیا برای مدت چهار سال انتخاب شد.

فائزه احمدی و ساره جوانمردی موفق به کسب یک طلا و یک نقره در تپانچه بادی ۱۰ متر زنان، کلاس SH۱ از بازی‌های پاراآسیایی هانگژو شدند.

تیم ملی پاراتیراندازی کشورمان تاکنون موفق به کسب ۶ سهمیه پارالمپیک پاریس ۲۰۲۴ شده که سه سهمیه آن در ماده‌های P۴، P۲ و R۲ به تازگی در بازی‌های پاراآسیایی هانگژو به‌دست آمده است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا