ورزشی

جنجال‌ در لیگ برتر والیبال؛ انفعال ادامه‌دار کمیته انضباطی

کمیته انضباطی فدراسیون والیبال مقابل بی‌اخلاقی‌هایی که در لیگ برتر والیبال رخ می‌دهد، هیچ واکنشی نشان نمی‌دهد و تنها نظاره‌گر است.

به گزارش خبر 8 به نقل از خبرگزاری ایرنا

در بازی روز گذشته تیم‌های شهداب یزد و فولاد سیرجان در هفته نهم لیگ برتر والیبال با جنجال تماشاگران همراه بود؛ بازی‌ای که مهمترین تقابل هفته بود اما تحت تاثیر حواشی تماشاگران قرار گرفت. پیش از این هم در دیدار شهداب و پیکان چنین اتفاقاتی رخ داده بود و حتی فدراسیون والیبال اعلام کرده بود که کمیته انضباطی در خصوص اتفاقات این بازی تشکیل جلسه خواهد داد. پیش‌بینی می‌شد که کمیته انضباطی خیلی سریع احکام خود را در خصوص این بازی صادر کند اما خبری از صدور حکم نشد تا یکبار دیگر شاهد جنجال تماشاگران شهداب باشیم.

کمیته انضباطی فدراسیون والیبال در فصل گذشته هم چنین شرایطی داشت؛ کمیته‌ای که در همه اتفاقات نقش منفعلانه‌ای از خود نشان داده و حتی پای آرای خود در خصوص بازی جنجالی پیکان و هراز در فصل گذشته نماند و در حالی که حضرت‌پور به دلیل کتک زدن هواداران تیم رقیب 3 جلسه محروم شده بود از اولین بازی فصل جاری لیگ برتر بازی کرد.

در همان بازی برخی از اعضای کادر و بازیکنان پیکان به جایگاه خبرنگاران حمله‌ور شدند و کمیته انضباطی هم اعلام کرد که آنها را به این کمیته فراخوانده است؛ اما آنها نه تنها محروم نشدند که در جلسه کمیته انضباطی هم حضور پیدا نکردند.

با این شرایط قطعا جنجال‌های بیشتری در لیگ رخ خواهد داد؛ جنجال‌هایی که شاید تبعات زیادی داشته باشد و آن وقت است که هر حکمی هم صادر شود دیگر فایده‌ای نخواهد داشت.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا