فرهنگ

رویداد هنری “من القدس الی القدس” در حرم مطهر رضوی آغاز شد

رویداد هنـری و رسانه‌ای «من‌القدس، الی‌القدس» در حمایـت از مردم بی‌دفاع غـزه فلسطین با حضور هنرمندان کشوری در صحن قدس حرم مطهر رضوی آغاز شد.

به گزارش خبر 8 به نقل از خبرگزاری ایرنا

رییس مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی روز دوشنبه در حاشیه برگزاری این رویداد به خبرنگار ایرنا گفت: این رویداد هنری در اعلام همبستگی با جبهه مقاومت اسلامی و مردم غزه امروز آغاز شد و تا فردا ساعت ۱۸ ادامه دارد.

محسن هوشمند افزود: در این رویداد ۱۴ نفر از هنرمندان تجسمی کشور آثاری را در زمینه نقاشی و نگارگری در همبستگی با جبهه مقاومت اسلامی تولید می‌کنند و بعد از این رویداد نیز آثار آنها در قالبهای مختلف مورد استفاده و بازنشر قرار خواهد گرفت.

وی اظهار کرد: امیدواریم این رویداد پیام خوبی از پای کار بودن هنرمندان و فرهیختگان و همراهی آنها با جبهه مقاومت در سطح بین المللی مخابره کند.

رییس مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی گفت: مسعود نجابتی، حسن روح الامین، علی بحرینی، امیر خالقی، عباس برزگر گنجی، احمد منصوب، محمدرضا میری، محمدعلی نادری، محسن اسدی، حمید قربان پور ، مهدی امینی ، سعید خاتمی ، احمد پژمان و مهدی انفرادی از جمله هنرمندان شاخصی هستند که در این رویداد مشارکت دارند و به خلق اثر خواهند پرداخت.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا