اقتصاد

۳۰۰ میلیارد ریال از اموال تملیکی خراسان رضوی به فروش رفت

مدیرکل اموال تملیکی استان خراسان رضوی گفت: طی ۶ ماهه نخست امسال ۳۰۰ میلیارد ریال کالاهای تحت اختیار این اداره به فروش رفت.

به گزارش خبر 8 به نقل از خبرگزاری ایرنا

هادی ذاکری : هم اکنون ۱۰۰ دستگاه خودرو متروکه سواری در استان خراسان رضوی شناسایی شده که برای ۶۰ دستگاه رای صادر شده و در مسیر مزایده قرار گرفته است و ۴۰ دستگاه دیگر فاقد رای دستگاههای متولی بوده است که با رای صادره از سوی سازمان تعزیرات حکومتی در مسیر مزایده قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: در همین راستا ۲۵۰ دستگاه موتورسیکلت متروکه در استان خراسان رضوی شناسایی شده که با رای صادر شده، ۱۷۰ دستگاه از آنها در مسیر مزایده قرار دارد و ۷۰ دستگاه در مرحله صدور رای است و ۱۰ مورد استرداد شده است.

مدیرکل اموال تملیکی استان خراسان رضوی گفت: در بازه زمانی یک ماه آینده و قانون جدیدی که به دستگاههای متولی ارسال خواهد شد موتورسیکلت‌های متروکه ۴۵۰ سی. سی در مزایده دستگاههای اجرایی و ۴۵۰ سی. سی بیشتر در مزایده دستگاههای نظامی، انتظامی و امنیتی قرار می گیرد.

ذاکری با اشاره به این که بیشترین حجم کالاهای قاچاق، ضبطی و متروکه استان خراسان رضوی در مرز دوغارون به ثبت می رسد افزود: جمع آوری، نگهداری و فروش در کمترین زمان ممکن و رعایت قانونمندی از مهمترین رسالت های سازمان اموال تملیکی است.

وی ادامه داد: استان خراسان رضوی برای نگهداری اموال ضبطی، متروکه و قاچاق، سه انبار با ظرفیت ۱۰ هزار متر مربع دارد و با توجه به نیازی که در این بخش وجود دارد با همکاری استانداری و راه و شهرسازی خراسان رضوی به دنبال ۲ هکتار زمین برای ساخت ۱۰ هزار متر مربع انبار است.

مرز دوغارون در فاصله ۱۸ کیلومتری شهر تایباد قرار دارد و شهرستان ۱۴۵ هزار نفری تایباد در فاصله ۲۲۵ کیلومتری جنوب شرقی مشهد واقع است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا