تکنولوژی

تا پایان سال ۱۴۰۴ امکان استفاده از فیبرنوری در همه شهرها فراهم خواهد شد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پاسخ به کاربری در صفحه ویراستی در رابطه با توسعه فیبر نوری نوشت: طبق برنامه، تا پایان سال، این امکان برای هشت میلیون خانوار و کسب‌وکار و ان‌شاءالله تا پایان سال 1404در همه شهرها فراهم می‌شود.

عیسی زارع‌پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در  صفحه ویراستی خود به اظهار نظر یک خبرنگار حوزه علم و تکنولوژی واکنش نشان داد.

این خبرنگار در ویراستی خود با انتشار 2 فیلم از وضعیت سرعت اینترنت بر بستر فیبر نوری، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات را خطاب قرار داده و نوشته است: «آزمایش زنده من امروز از کیفیت فیبرنوری دایر شده در شهر یزد، اینجا کافی‌شاپی در یزد بود که چهار ماه پیش فیبرنوری آن وصل شده، با آن که حرف میزدم به شدت از سرویس جدید راضی بود، تکمیل پروژه فیبرنوری تا پایان دولت سیزدهم باعث می‌شود که همه مردم بتوانند در خانه‌هایشان از طعم شیرین فناوری لذت ببرند.

پ.ن: امیدوارم دستگاه های متولی لایه محتوا در فجازی هم به موازات این پروژه طرح های موثری جهت مدیریت این لایه اجرا کنند.»

در همین راستا عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در پاسخ به این کاربر گفته است:

«هدف ما این است که چنین سرویس پرسرعت و باکیفیتی را برای همه هموطنان فراهم کنیم. همکارانم و اپراتورهای فیبرنوری شبانه‌روزی برای رسیدن به این هدف در تلاشند. طبق برنامه، تا پایان سال، این امکان برای هشت میلیون خانوار و کسب‌وکار و ان‌شاءالله تا پایان سال 1404در همه شهرها فراهم می‌شود. مشاهده پیشرفت در: iranfttx.ir »

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا