تیتردانش و فناوری

رییس سازمان امور دانشجویان: دانشگاه‌ها برای ازسرگیری آموزش حضوری آماده شوند

رییس سازمان امور دانشجویان با اشاره به موافقت ستاد ملی کرونا با بازگشایی دانشگاه ها گفت: دانشگاه ها خود را برای از سرگیری آموزش حضوری آماده کنند.

به گزارش خبر هشت ازایرنا، هاشم داداش پور در جلسه معاونین دانشجویی و دبیران مناطق ۱۰ گانه دانشگاه های سراسر کشور افزود: با موافقت ستاد ملی کرونا و تاکید رئیس جمهوری، اولویت ما از سرگیری کامل آموزش حضوری دانشگاه ها از اول نیمسال دوم تحصیلی و بهمن ماه است و در همین مسیر آماده دریافت پیشنهادات معاونان دانشجویی هستیم.

ماموریت ها و برنامه های اولویت دار سازمان امور دانشجویان به زودی اعلام می شود

معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ادامه داد: در کنار ماموریت ها و وظایف موجود سازمان امور دانشجویان در نظر داریم متناسب با شرایط روز و تغییرات آموزش عالی در ایران و جهان، ماموریت های جدیدی را برای این سازمان تعریف کنیم و در این مسیر هم از هم فکری معاونان دانشجویی استفاده خواهیم کرد.

داداش پور تاکید کرد: در گردهمایی معاونان دانشجویی در بهمن ماه سال جاری، ساختار و ماموریت های جدید سازمان امور دانشجویان و معاونت های دانشجویی دانشگاه ها مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

وی بیان کرد: هم ساختار سازمان امور دانشجویان و هم ساختار معاونت های دانشجویی نیاز به بازنگری دارد و پیش نویس تغییرات جدید در گردهمایی معاونان دانشجویی در بهمن ماه جاری ارائه و نظر جمعی جامعه دانشگاهی اخذ خواهد شد.

رییس سازمان امور دانشجویان رویکرد این سازمان را توجه به نظرات جمعی اعلام و تاکیدکرد: همه معاونان دانشجویی و به ویژه دبیران مناطق در ارتباط مستمر و ارگانیک به مسئولان سازمان مشورت دهند.

در ادامه این جلسه، دبیران مناطق دانشجویی کشور دیدگاه های خود را برای از سرگیری دانشگاه ها مطرح کردند و مقرر شد نظرات و پیشنهاها را از همه دانشگاه ها گرفته تا در گردهمایی معاونین دانشجویی مطرح شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن