تیترفرهنگی

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور در بوت کمپ نوآوری اجتماعی “من در جامعه” مطرح کرد: عدم حمایت مالی دولت از مجموعه‌های مردمی نوآور

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت: ردیف بودجه ای برای سازمان‌ها از جمله سازمان تبلیغات اسلامی برای حمایت از مجموعه‌های مردمی نوآور از سوی مجلس و سازمان برنامه وبودجه در نظر گرفته نشده است.

#اختصاصی خبر- به گزارش خبر هشت حجت الاسلام و المسلمین محمد قمی در مراسم افتتاحیه بوت کمپ نوآوری اجتماعی “من در جامعه” که ویژه بانوان نوآور سراسر کشور و در باغ‌اردوگاه خاتون مشهد برگزار شد، به ضرورت بازسازی انقلابی ساختار فرهنگی اشاره کرد و گفت: متاسفانه به دلیل عدم شکوفایی استعدادها بسیاری از سرمایه های انسانی مغفول مانده و بکارگیری نشده است.

وی با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب در حمایت از مجموعه های مردمی در بکارگیری ایده های آنان در رفع مشکلات کشور تصریح کرد: سازمان تبلیغات اسلامی منبع درآمدی به جز بودجه دولت ندارد و متاسفانه در تخصیص‌های ماهانه سازمان برای حمایت از مجموعه های مردمی بودجه‌ای از سوی مجلس در نظر گرفته نشده است.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور ادامه داد: سازمان تبلیغات در حمایت از مجموعه های مردمی به دنبال رفع موانع روالی و فرایندی است و از طرف دیگر پیگیر این مهم است که این مجموعه ها و توانمندی آنان را به منابع حاکمیتی که امکان حمایت مالی را دارند معرفی کرده تا مورد حمایت قرار گیرند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برگزاری این رویداد اجتماعی نوآورانه ویژه بانوان، زن را یک سرمایه بزرگ اجتماعی دانست و ابراز کرد: بانوان ما دارای ظرفیت های عظیمی هستند که باید از آن به نحو احسن استفاده کرد. بانوان ما منشأ حرکات بزرگی هستند و نقش به سزایی در حل مشکلات و معضلات اجتماعی دارند.

حجت الاسلام قمی تصریح کرد: دستگاه های دولتی با وضعیت موجود برای حل مشکلات فرهنگی کاری از پیش نبردند لذا مجموعه های مردمی خوش فکر و مصمم اگر راهنمایی و حمایت شوند گره های بزرگی را باز می‌کنند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن