ورزشی

گراوینا: نژادپرست ها مادام العمر از حضور در ورزشگاه محروم می شوند

رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا خبر داد هواداران نژادپرست مادام العمر از حضور در ورزشگاه محروم می شوند.

به گزارش خبر هشت به نقل از دیلی میل، رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا خبر داد که هواداران نژادپرست مادام العمر از حضور در ورزشگاه محروم می شوند.

کالیدو کولیبالی مدافع ناپولی گفت که هواداران فیورنتینا در فلورانس او را “میمون” نامیدند و از مقامات خواست تا حضور مجرمان را در مسابقات ممنوع کنند.

این اتفاق پس از دو حادثه در ماه سپتامبر رخ داد، ابتدا مایک مینیان دروازه بان میلان مورد سوء استفاده نژادی هواداران یوونتوس قرار گرفت و سپس تحقیقات درباره شعارهای نژادپرستانه طرفداران لاتزیو علیه تیمو باکایوکو و فرانک کسیه از میلان آغاز شد.

گراوینا رئیس فدراسیون فوتبال گفت: ما این فناوری را در اختیار داریم که می توان موضوعات فردی را شناسایی کرد، آنها را از ورزشگاه ها بیرون کرد و هرگز اجازه بازگشت آنها را ندهیم.

گراوینا همچنین گفت که قصد دارد پس از قهرمانی آتزوری ها در یورو ۲۰۲۰ در تابستان، میزبان رقابت های قهرمانی اروپا در سال ۲۰۲۸ باشد.

او گفت: من رویاها را در سر دارم و سعی می کنم آنها را به واقعیت تبدیل کنم. امیدوارم بتوانم این رویا را به سود فوتبال ایتالیا محقق کنم.

اتحادیه اروپایی یوفا هفته گذشته اعلام کرد که اتحادیه های ملی تا ۲۳ مارس ۲۰۲۲ فرصت دارند تا آمادگی برای میزبانی مسابقات را اعلام کنند و پیشنهاد دهندگان در ۵ آوریل اعلام خواهند شد.
سپس کشور میزبان در سپتامبر ۲۰۲۳ اعلام می شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن