اجتماعیتیتر
موضوعات داغ

سپاسگذاری شهردار سابق مشهد از مدیران شهری و استانی

شهردار سابق مشهد از کلیه مسئولان استانی و شهری که مدیریت شهری را در انجام اقدامات یاری دادند، سپاسگذاری کرد.
به گزارش خبرهشت، محمدرضا کلائی در مراسم تکریم و معارفه شهردار مشهد که با حضور مسئولان کشوری، استانی و شهری برگزار شد، اظهار کرد: ناسپاسی می دانم اگر از زمانی که در اختیارم گذاشته شده بابت تشکر از بزرگوارانی که کمک کردند تا فرد جوان و فاقد تجربه قابل توجه شهری برای خدمت رسانی در شهر بزرگ مشهد انتخاب شود، تشکر نکنم.
وی افزود: از آقای حیدری و همکاران ایشان در شورای پنجم که این فرصت را دادند تا در مدیریت شهری مشهد مشغول و در خدمت شهروندان باشم و از حسن اعتماد آنان به حقیر تشکر می کنم. همچنین از تولیت آستان قدس رضوی و سه قائم مقام ایشان تشکر می کنم، انصافا باید شهادت داد که هر اتفاقای که در مدیریت شهری رخ داد، با همکاری آستان قدس قدس همراه بود که اتفاق ارزشمندی است امیدوارم خدمات ما به زائران و مجاوران در مسیری که آقای بحرینی به آن اشاره کردند، قرار بگیرد.
شهردار سابق مشهد بیان کرد: از استاندار، مدیران اجرایی استان، نیروی نظامی و انتظامی، سردار تقوی که یکی از شانس های بنده در طول خدمتم بود که فردی عاقل، دارای دغدغه اجتماعی و فهم در مدیریت است، تشکر می کنم زیرا اگر همکاری آنان نبود، مدیریت شهر دچار مشکل می شد.
کلائی خاطرنشان کرد: علاوه بر این از سردار نظری فرمانده سپاه امام رضا(ع) و همکاران ایشان و پشتیبانی های دستگاه قضایی، فرماندار مشهد و همه بزرگوارانی که مدیریت شهری را حمایت کردند، تشکر می کنم.
وی اضافه کرد: از همت مدیریت شهری و همکاران در مدیریت شهری، معاونین و مدیران شهری تشکر می کنم زیرا بار اصلی کار بر دوش آنان بوده و تدبیر، نیت خالص و کمک شبانه روزی آنان به بنده سهم بزرگ انجام کار در شهر را به خود اختصاص داده است. امیدوارم تمام تلاش های آنان در طول و مجاهدت هایشان در راه خدمت به زائران و مجاوران امام رضا (ع) مورد توجه ین حضرت قرار بگیرد.
شهردار سابق مشهد گفت: در پایان تشکر ویژه از نماینده ولی فقیه و امام جمعه مشهد آیت الله علم الهدی دارم که انصافا موضوعی نبود که به ایشان مراجعه کنیم و کمک نکنند و چالشی نبود که مطرح کنم و ایشان در حل آن کمک نکنند و معتقدم که ایشان ستون مدیریت این استان هستند و انصافا نقشی که در حمایت مدیران و راهبری موضوعات در شهری با عظمت و پیچیدگی مشهد دارند، بی نظیر است و ایشان واقعا دوستدار حضرت رض (ع) هستند و آنچه خیر مشهد است را می خواهند و مشهد را از آنچه شر می رساند، حفظ می کند.
کلائی تصریح کرد: در پایان از صاحب این شهر حضرت علی بن موسی الرضا(ع)تشکر ویژه می کنم که توفیق خدمت به زائران و مجاوران این شهر را به بنده مرحمت کردند و اینک آقای ارجاعی مشمول این لطف هستند که پاسخگوی این لطف به بهترین نحو خواهند بود.

حاشیه شهر، فضاهای تفریحی و محله ما محورهایی هستند که هنوز جای کار دارند
کلائی در حاشیه مراسم تکریم و معارفه شهردار مشهد در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در شرح اقداماتی که موفق به پایان آن ها نشدم می توان به رسیدگی به حاشیه شهر، انسجام بخشی فضاهای تفریحی شهر مشهد و اتمام بهره برداری از آن ها به ویژه شهربازی مناسب که زمان آن را نداشتیم؛ اشاره کرد.
وی ادامه داد: همچنین تکمیل پروژه هایی که توسط مردم تعریف شدند و توسط شورای اجتماعی محلات در بودجه قرار گرفته و سبب رابطه مدیریت شهری و مردم جای کار دارد.
شهردار سابق مشهد عنوان کرد: جا دارد از تمامی همکاران خود، معاونین، مسئولین استانی، نیروی انتطامی و همه دستگاه های مربوطه که در دوره قبل در کنار من بودند تشکر کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن