اجتماعیتیتر
موضوعات داغ

راهبرد ما تسری صفات حضرت رضا(ع) در شهر است

شهردار مشهد مقدس اظهار کرد؛ امیدواریم با یاری همه حاضران در مشهد و دلدادگان داخلی و خارجی مشهد را به بهشت سرمایه گذاری تبدیل کرده و صفات حضرت رضا (ع را در شهر جاری و ساری کنیم.
به گزارش خبرهشت، سید عبدالله ارجاعی در مراسم تکریم و معارفه شهردار مشهد که با حضور مسئولان کشوری، استانی و شهری برگزار شد، اظهار کرد: خداوند را شاکرم توفیق خدمت رسانی به زائران امام رضا(ع) را نصیب بنده کرده است و از اعضای شورای اسلامی دوره ششم بی نهایت ممنون و متشکر هستم و امیدوارم لایق اعتماد آنان باشم. همچنین از آقای کلائی و مدیریت و اعضای شورای دوره پنجم تقدیر و تشکر می کنم.
وی افزود: راهبرد اصلی فرهنگی ما در دوران پیش رو، تسری صفات امام معصوم به شهر است. حضرت علی بن موسی الرضا(ع) فلسفه ذاتی و وجودی شکل گیری شهر مشهد هستند و امیدواریم بتوانیم شاخص این امام همام را در شهر جاری و ساری کنیم. امام هشتم امام مهربانی ها، عالم آل محمد و معین الضعفا هستند.
شهردار مشهد بیان کرد: در منظومه خادم، زائر و مجاور به فضل الهی فعالیت هایی را آغاز کرده ایم همچنین در حوزه کاهش متن از حاشیه، زیست پذیر بودن تمام جغرافیای شهر مشهد، برنامه هایی کاربردی و اجتماعی تدوین شده و به موفع اطلاع رسانی و اجرایی خواهد شد.
ارجائی خاطرنشان کرد: به عدالت تخصیصی به جای عدالت توزیعی پایبند هستیم و معتقدیم شهری موفق است که شهروندانش ثروتمند باشند. مشهد را با یاری شما و همه عزیزانی که دلداده حضرت اند و بزرگان داخلی و خارجی که این چند دوره لطف داشتند، به بهشت سرمایه‌گذاری تبدیل خواهیم کرد.
وی اضافه کرد: ظرفیت و پتانسیل شهر زیاد است و خانواده محوری و نشاط مومنانه از موضوعات اصلی خواهد بود. در شش سرفصل چشم‌انداز شهر را تدوین کرده‌ایم که با نظر تکمیلی اندیشمندان و ذی نفعان آن را تکمیل و اجرا می کنیم و از اعتمادی شورای ششم و عنایت حضرت علی بن موسی الرضا ممنون و سپاسگزارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن