سیاسی

خدای “طوفان شن” همچنان بیدار است

پنجم اردیبهشت ۱۳۵۹ یادآور به گِل نشستن استکبار تو خالی آمریکاست. وقتی در محاسبات بی‌پایه‌‌شان، چشمان همیشه بیدار الهی را نادیده می‌گیرند، باید گرفتار یکی از لشکریان خدا (طوفان شن) هم شوند.

جمعه 5 اردیبهشت ماه و آخرین روز ماه مبارک شعبان، مصادف با سالروز شکست حملۀ نظامی آمریکا در صحرای طبس با امدادهای غیبی پروردگار است. امام خمینی(ره) در پی شکست آمریکا در طبس، در پیام کوبنده‌ای چنین فرمودند:

«کارتر باید بداند که با این عمل بسیار ناشیانه، حیثیت سیاسی خود را به صفر رساند و از ریاست جمهوری باید قطع امید کند. کارتر با این عمل خود ثابت کرد که قدرت تفکر را از دست داده و از اداره یک کشور بزرگ مثل آمریکا عاجز است. اکنون که شیطان بزرگ دست به کار احمقانه زده است، ملت شریف ایران باید برای خدای تبارک و تعالی با تمام توان خود و با اتکا به قدرت خدای متعال مهیا و آماده نبرد با دشمنان خود شوند.»

ایشان در بخش دیگری از پیام خود فرمودند: «نباید بیدار شوند آنهایی که توجه به معنویات ندارند و به این غیب ایمان نیاورده‌اند؟ نباید بیدار شوند؟ چه کسی این هلیکوپتر آقای کارتر را که می‌خواست به ایران بیاید ساقط کرد؟ ما ساقط کردیم؟ شن‌ها ساقط کردند. شن‌ها مأمور خدا بودند‌، باد مأمور خداست، قوم عاد را باد از بین برد؛ این باد مأمور خداست، این شن‌ها همه مأمورند، تجربه کنند باز.

حجت‌الاسلام محمدمهدی ماندگاری کارشناس مسائل دینی در صفحۀ مجازی خود با اشاره به این روز نوشت: 5 اردیبهشت 1359 یادآور به گِل نشستن استکبار تو خالی آمریکاست. وقتی در محاسبات بی‌پایه‌‌شان، چشمان همیشه بیدار الهی «لا تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَ لا نَوْم» (بقره/255) را نادیده می‌گیرند، باید گرفتار یکی از لشکریان خدا (طوفان شن) هم شوند.

وی افزود: ای مؤمنان؛ خدایِ طوفانِ شن بیدار است. از تحریم‌های آمریکا نترسید، از تهدیدها و اخم دشمن نترسید که اگر بترسیم، معنایش نادیده گرفتن قدرت بی‌انتهای خداست «ألا إِنَّ أَوْلِیاءَ اللَّهِ لا خَوْفٌ عَلَیْهِمْ وَ لا هُمْ یَحْزَنُون.» (یونس/62)

منبع: تسنیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن